Interešu klubi

Aktīvi cilvēki bieži mēdz teikt tā: “Jo vairāk dara – jo vairāk var izdarīt!“. Arī RTU Studentu parlaments piekrīt šim apgalvojumam un aicina savu ikdienu izkrāsot, pilnveidojot un attīstot sevi, realizējot trakas un varbūt ne tik trakas idejas, piedzīvojot īstu studenta dzīvi, kā arī apzinoties to, ka visapkārt IR iespējas – atliek tās izmantot!

 

 

ELEKTRONIKAS KLUBS

Elektronikas klubs nodrošina iespēju studentiem veikt patstāvīgu, praktisku darbību elektronikā, izmantojot klubā pieejamos instrumentus un materiālus, kā arī papildināt savu pieredzi, konsultējoties ar citiem kluba biedriem. Klubā ir pieejami lodēšanas piederumi, standarta komponentes, dažādi rokas un elektriskie darba rīki gan koka, gan metāla apstrādei.

Kluba vadītājs
Linards Jukmanis
Tālr.:  +371 26032928
E-pasts: linards.jukmanis@gmail.com

 

DEBAŠU KLUBS

Debašu klubs studentam sniedz iespēju praktizēt un uzlabot savas runāšanas un uzstāšanās prasmes, diskutēt par aktuālām un aizraujošām tēmām, piedalīties debašu turnīros, satikt jaunus draugus, lietderīgi pavadīt brīvo laiku, aktīvi iesaistīties debašu kluba dzīvē. Galvenie kluba mērķi ir attīstīt debatēšanas kultūru studentu vidū, kā arī piedalīties vietējos un starptautiskos debašu turnīros, rīkojot iknedēļas debates par aktuālu tēmu.

Debašu kluba Facebook lapa

Kluba vadītājs
Klāvs Galenieks
E-pasts: rtu.debate.society@gmail.com

 

TEHNISKIE AMATIERI

Interešu klubs „Tehniskie amatieri” sākotnēji bija domubiedru grupa, kurai interesē tehniskas lietas, kas sekmējās ar kluba dibināšanu. Vairāk mūsu klubs koncentrējas uz automašīnu sakārtošanu, uzlabošanu un laba laika pavadīšanu darbojoties ar tehniku, kuru ikdienā izmantojam. Kopš dibināšanas esam izveidojuši aktīvu saraksti, kur jebkurā diennakts laikā biedri var vaicāt pēc padoma, vai padalīties ar savu veikumu.

Tehnisko amatieru mērķis ir rast vietu, kur jaunieši regulāri varētu nodoties savas tehnikas un prasmju pilnveidošanai, kā arī sniegt padomu jaunajiem censoņiem, kuri vēl nav tik pieredzējuši.

Kluba vadītājs
Didzis Zujevičs
Tālr.: +371 29602137
E-pasts: didzis.zujevics@gmail.com

DATORGRAFIKAS UN PROGRAMMĒŠANAS KLUBS

Interešu kluba mērķis ir paplašināt kluba biedru zināšanas un prasmes ārpus augstskolā īstenotajām nodarbībām programmēšanā un datorgrafikā. Kā viens no galvenajiem kluba darbības virzieniem ir komandas darbs datorspēļu izveidē(kā arī citu lietojumprogrammatūru izstrādi), kas ietver to programmēšanu, gan arī grafikas izveidi.

Kluba vadītājs
Rolands Kalvāns
Tālr.: +371 29549919
E-pasts: kalvans.rolands@gmail.com

 

 

ESTIEM LG Riga
(European Students of Industrial Engineering and Management Local Group Riga)

ESTIEM LG Riga ir inženierzinātņu un vadībzinību studentu organizācijas ESTIEM oficiālais pārstāvis Rīgā un Latvijā, kuras mērķis ir uzlabot industriālo un vadībzinību studiju kvalitāti Latvijā. Šis interešu klubs piedāvā RTU studentiem iespēju darboties vietējā (Latvijas) un starptautiskā (Eiropas) līmenī – organizēt pasākumus un piedalīties tajos, ceļot, vadīt dažāda mēroga projektus, īstenot jaunas idejas, apgūt angļu valodas zināšanas, atrast sevī līdera potenciālu. Interešu klubam kā biedri var pievienoties visi RTU IEVF studenti, kā arī RTU DITF studiju programmas “Finanšu inženierija” studenti, taču atsevišķos pasākumos piedalīties var arī citu programmu un fakultāšu studenti.

Vairāk info par ESTIEM LG Riga
Vairāk info par ESTIEM kopumā

ESTIEM Facebook lapa
ESTIEM Twitter blogs

Kluba Vadītājs
Unda Jansone
Tālr.: +371 28326745
E-pasts: unda.jansone@estiem.org

 

TEĀTRA STUDIJA MIKSTŪRA

Spēlējot teātra sportu aktieriem ir iespēja sevi pilnveidot un attīstīt tādas personības īpašības, ko nemāca universitātē, kā, piemēram, spontanitāti, iztēli un radošumu. Lai arī improvizācija ir pilnīga brīvība, tā nes līdzi arī pietiekoši stingrus noteikumus, lai gala rezultāts būtu gan skatītājiem, gan improvizatoriem patīkams.

Aktiri jeb improvizatori apgūstot teātra sporta žanru, paliek brīvāki komunikācijā, kā arī uzstāšanās publikas priekšā tos nebaida. Teātra sporta pamatbūtība ir baiļu apzināšana, lai mestu izaicinājumu nākošajām.

Kluba vadītājs
Normunds Eliņš
Tālr.: +371 28273443
E-pasts: elins.normunds@gmail.com

 

RTU INTEREŠU KLUBA DIBINĀŠANAS NOSACĪJUMI:

Dokumenti, ar kuriem nepieciešams iepazīties un aizpildīt pirms RTU Interešu kluba dibināšanas:

 

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA:

RTU Studentu parlamenta Zinātnes nodaļas vadītāja
Anda Barkāne
Tālr.: +371 27896240
E-pasts: anda.barkane@rtusp.lv