BĒRNU ISTABA

Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta Bērnu spēļu istaba „Lācītis Integrālis” ir izveidota ar mērķi, lai studenti un RTU darbinieki varētu studiju vai darba laikā atstāt savas atvases bērnistabas auklītēm. Mūsu auklītes parūpēsies, lai bērns ir nodarbināts un saturīgi pavadītu laiku, spēlējot dažādas attīstošas spēles un rotaļas. Bērnistaba paredzēta pirmsskolas vecuma bērniem sākot no 3 gadu vecuma.

 

RTU SP Bērnu spēļu istaba „Lācītis Integrālis” ir pieejama Ķīpsalā, Āzenes ielā 6.

Pirms doties uz bērnu istabu obligāti iepriekš jāsazinās ar Studentu parlamenta Vides un infrastruktūras nodaļas vadītāju, zvanot uz numuru +371 20218994 un vienojoties par vēlamo spēļu istabas izmantošanas laiku.

Bērnu vecākiem, kamēr viņu atvases atrodas spēļu istabā,  ir iespēja no malas vērot bērna aktivitātes izmantojot jebkuru mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu. Pieejas datus iespējams iegūt tikai atstājot savas atvases bērnu spēļu istabā.

Minimālais laiks bērna pieskatīšanai ir 30 minūtes un bez vecāku apciemojuma bērnus iespējams atstāt līdz 4 stundām. Bērnu pieskatīšana ir maksas* pakalpojums. Ar bērnu spēļu istabas „Lācītis Integrālis” iekšējās kārtības noteikumiem iespējams iepazīties šeit.

LAIKS Cena, EUR
30 līdz 60min 1.00
1 līdz 1,5 h 2.00
1,5h līdz 3h 4.00
3 līdz 4h 4.50

 

Papildus informācijas un jautājumu gadījumā sazināties ar:
RTU SP Vides un infrastruktūras nodaļas vadītāju
Kristapu Kurmi

E-pasts: kristaps.kurmis@rtusp.lv
Tālr.: +371 26442913

*Ieņēmumi par bērnu pieskatīšanu tiek novirzīti jauna inventāra iegādei un auklīšu motivācijas celšanai.