Vides un infrastruktūras nodaļa

Kā vērst studentu uzmanību uz videi draudzīgu dzīvesveidu?

Kā palīdzēt iekārtoties studentu viesnīcā?

Kā padarīt studiju apkārtējo vidi studentam draudzīgāku un patīkamāku?

Šie ir tikai daži jautājumi, ar kuriem ikdienā sevi šausta RTU studentu parlamenta Vides un infrastruktūras nodaļa. Rūpējoties par ikviena studenta labsajūtu un zaļā dzīvesveida popularizēšanu pēdējo divu gadu laikā izveidoti vairāki atpūtas stūrīši, uzstādīti terases atpūtas krēsli un zaļās aktivitātes celtas jau pavisam jaunā līmenī!

 

Papildus informācijas un jautājumu gadījumā sazināties ar:
RTU SP Vides un infrastruktūras nodaļas vadītāju
Kristapu Kurmi

E-pasts: kristaps.kurmis@rtusp.lv
Tālr.: +371 26442913

2017.gada pavasarī Vides un infrastruktūras nodaļa parūpējās par terases uzlabošanu ar galdiem un krēsliem starp Elektronikas un telekomunikāciju (ETF) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāti (EEF).

 

2017.gada pavasarī Vides un infrastruktūras nodaļa iegādājās sēžammaisus, kas ikdienā atrodas EEF un ETF fakultātes telpās. Attēls uzņemts 2017.gada pamatstudiju uzņemšanas laikā RTU Arhitektūras fakultātes telpās.

 

Ikdienā var atpūsties Vides un infrastruktūras nodaļas sarūpētajos sēžammaisos pie galdiņiem ETF un EEF fakultāšu telpās.

RTU Dienesta viesnīcu daļa sadarbībā ar Vides un infrastruktūras nodaļu 2016.gada vasarā uzstādīja velo novietnes pie Āzenes 6 un Āzenes 8 dienesta viesnīcu korpusiem.