Būvnieki, draugi un visi atbalstītāji!

Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studentu pašpārvalde savu darbu veic jau 25 gadu garumā ar katru gadu savu darbību uzlabojot, kļūstot arvien spēcīgāki un zinošāki. BIF SP ir saikne starp mūsu 2000 studentiem un mācībspēkiem, RTU SP un būvniecības nozari.

Pašpārvaldes komanda augstu vērtē jau sen izveidotās tradīcijas un projektus ar katru gadu tos papildinot un padarot tos zināmus ne tikai studentiem, bet arī skolēniem un būvniecības uzņēmumiem kā piemēram jau sešu gadu garumā organizētās konstruēšanas sacensības “Vafeļu inženieris” un trešo gadu organizētie “Papīra tilti”. Tajā pašā laikā mērķtiecīgi ieguldām darbu arī jaunu ideju īstenošanā, lai uzlabotu mācību vidi un kvalitāti, jo kas gan cits par to cīnīsies, ja ne mēs paši – studenti. Paralēli visam noris darbs pie jaunu laboratoriju izveides, būvniecības studiju programmas uzlabošanas un pirmo gadu “Papīra tilti” un Meistarklases, kas tiek rīkotas jau kopš 2011. gada, tiks apvienotas vienā lielā nedēļā, ko saucam par  “BUILDSOME”.

Šobrīd BIF SP strādājam tā, lai mūsu paveiktie darbi pārstāvētu pēc iespējas lielāku daļu mūsu BIF studentu. Paveikts ir daudz un ar saviem darbiem to esam pierādījuši ne tikai savas fakultātes, bet arī RTU vidē un pagājušajā gadā saņēmām “Gada pašpārvaldes” balvu, kas nozīmē, ka ieguldām darbu akadēmiskās vides un studentu ikdienas uzlabošanā, savu viedokli un nostāju nebaidāmies paust tālāk un ar to sasniegt virsotnes.

Šoreiz mēs, BIF SP, lūdzam atbalstu katram no jums, lai mūsu pašpārvalde varētu turpināt savu darbību un sniegt savu pienesumu Studentijai. Atbalsti un nobalso PAR mums savā ORTUS lapā, ļaujot mums turpināt savu darbību.

Paldies, ka palīdzi mums sasniegt mērķus kopā!

Brīvību būvniekiem!

Tava BIF SP

 

bif-1

bif-2

bif-3

Mārtiņš Arājs

Rūdolfs A. Bolmanis

Airsa Paula Ansone

Audrius Mažilis

Nauris Karāns

Gatis Irbītis

Raivis Ozols

Megija Simsone

Margita Rudzāte

Sintija Osīte

Elīna Āboliņa

Līva Luīze Bleive

Edgars Andžs

Justīne Freimane

Inese Vasjkova

Rihards Uldrihsons

Elvis Zēbergs

Monta Reinicāne

Smaida Sunepa

Jānis Kuža

Margarita Čigāne

Emīls Lejnieks

Klāvs Vonda

Raivo Kalderauskis

Krista Pūcīte

Jelizaveta Zoriča

Darja Korabicka

Rolands Fedotovs

Eva Anna Pasova

Lauma Rudzīte

Nora Kezika

Helmuts Zālītis

Kristiāna Žeikere

Ieva Zeltiņa

Mārtiņš Zelmenis

Sjuzanna Roždestvenska

Marta Amoliņa

Paula Razgoriņa

Elvis Tolmačovs