RTU APF SP


/darbības programma/

Sveiks, topošais arhitekt, priecāsimies par tavu balsi Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas studentu pašpārvaldei. Šī gada laikā esam realizējuši vairākus starptautiskus projektus, Baltijas arhitektūras skolu konkursu, radošo ideju meistarklasi Geniator XL, iesākuši aktīvu sadarbību ar Latvijas arhitektu savienību, devušies laivu braucienos, plānojuši attīstības scenārijus vairākās Latvijas pašvaldībās un konstruējuši platformas koku galotnēs. Arī šogad kopīgi turpināsim darbu pie studiju kvalitātes uzlabošanas, vasaras skolām, plenēriem, semināriem, sarunu vakariem, pārgājieniem, laivu braucieniem un starptautiskām apmaiņas programmām.

 

Visi mūsu aktuālie pasākumi un ziņas pieejamas APF SP facebook lapā.  Aicinām ņemt dalību arī mūsu un sadarbības platformās Atelpa, Ģeniators, Pilons, Movement SpontaneousTreeHouse place  BAUA. Atskatu uz notikušajiem pasākumiem vienmēr vari vērot mūsu flickr profilā un sekot līdzi RTU APF SP nākotnes plāniem un progresam mūsu trello vietnē.

 

Gaidīsim tevi mūsu tuvākajās aktivitātēs: APF ballītē  25.11 un Kaligrāfijas kursos 7.dec. kā arī, ja vēl neesi pierakstījies mūsu aktīvistu sarakstā, to vari izdarīt šeit.

 

apf-sp-16-election-final

 

Matijs Babris

Agnija Vaivode

Aiva Dorbe

Alise Leite

Andra M. Krēsliņa

Anete Freimane

Anete Luste

Anete Soldāne

Anna D. Roze

Artūrs Bērziņš

Beāte Zavadska

Dārta Ādamsone

D. Maruhļenko

Diāna Balode

Egīls Markus

Egita Fabiane

Egita Ozoliņa

Elza Taube

Emīls Garančs

Emīls Gulbis

Ernests Miķelsons

Gustavs Grasis

Helmuts Medinieks

Ieva E. Brudne

Jānis Libers

Jānis Lielmanis

Jānis Z. Jātnieks

Jurijs Eisaks

Justīna D. Petkus

Kārlis Frīdenbergs

Katrīna Peisuma

Katrīna Sproģe

Kristaps Blaubergs

Kristiāna Mataite

Kristīne Pole

Kristīne Višņevska

Laila Ruža

Lauma Kalniņa

Laura Liepniece

Laura Nekraša

Laura Skurule

Liene Medniece

Linda Rutule

Linda Tiltiņa

Luīze Eglīte

Madara Eglīte

Madara Šadrina

Māra Starka

Marta Slobodjane

Pēteris Švēde

Rihards Paeglis

Rūdis Rubenis

Rūdolfs Ceipe

Sabīne Artamonova

Šarlote Odzeleviča

Sintija Erte

Solvita Bernande

Toms Točs

Uldis Grietēns

Viesturs Balodis

Vilnis Tinuss

Vladlens Kurajevs

Zane Žeivate

Alīna Beitāne