10/08/2017

Rīgā norisināsies Startup Stalom + Startup Wise Guys

Startin.LV aicina piedalīties Startup Slalom + Startup Wise Guys hakatonā Rīgā RTU 18-20 augustā. Hakatons ir tehnoloģiju maratons jauniem uzņēmējiem un studentiem! Pasākuma mērķis ir strādājot komandās, izveidot tehnoloģijās balstītu risinājumu no idejas līdz prototipam.

Hakatona uzvarētāji saņems vērtīgu balvu – 1000 EUR no IT uzņēmuma Squalio, bezmaksas juridiskas konsultācijas no Sorainen, bezmaksas biļetes uz konferenci Digital Freedom Festival un iespēju apmkelēt slēgtas Startup Wise Guys apmācības. 

Mēs aicinām pieteikties visus, kurus interesē uzņēmējdarbība, marketings, dizains un programmēšana. Lai piedalīties hakatonā nav obligāti jābūt tech guru vai mārketinga ekspertam, mums būs pieredzējušie mentori, kuri palīdzes jums.

Reģistrējies šeit:
https://www.eventbrite.com/e/startup-slalom-startup-wise-guys-b2b-saas-hackathon-tickets-36353177332
 

Pasākums notiks no 18. līdz 20. augustam Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), to organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Startup uzņēmumu asociāciju ‘Startin.lv’ un Eiropā lielāko “business-to-business” (B2B) akseleratora programmu ‘Startup Wise Guys’. Hakatona tēma – B2B programmatūra kā risinājums jeb (SaaS – Software as a Service).  

Vairāk informācijas:
Startup Slalom mājas lapa: http://startupslalom.lv/
Startup Slalom Facebook lapa: https://www.facebook.com/StartupSlalom/
Startup Slalom + SWG Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1073623472767638
Startin.LV mājaslapa: http://startin.lv/ 
Startin.LV Facebook lapa: https://www.facebook.com/Startin.LV/
Kontakti: alona@startin.lv