29/05/2017

Pasākums jaunajiem uzņēmējiem “Startup Slalomhakatons”

Startin.LV aicina piedalīties Startup Slalom hakatonā Ventspilī 9-11 jūnijā. Hakatons ir tehnoloģiju maratons jauniem uzņēmējiem un studentiem! Pasākuma mērķis ir strādājot komandās, izveidot tehnoloģijās balstītu risinājumu no idejas līdz prototipam.

Hakatona uzvarētāji saņems vērtīgu balvu – 1000 EUR no augsto tehnoloģiju uzņēmuma HansaMatrix un bezmaksas biļetes uz super interesantu Startup konferenci Vācijā – Tech Open Air Berlin.

Mēs aicinām pieteikties visus, kurus interesē uzņēmējdarbība, marketings, dizains un programmēšana. Lai piedalīties hakatonā nav obligāti jābūt tech guru vai mārketinga ekspertam, mums būs pieredzējušie mentori, kuri palīdzes jums.

Reģistrējies šeit: https://www.eventbrite.com/e/startup-slalom-venstpils-it-hackathon-tickets-33972524736

Šī hakatona tematika ir saistīta ar dažādiem IT risinājumiem – mobilajām aplikācijām, interneta platformām un citiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīkiem. Konkrētu tēmu dalībnieki var izvēlēties paši.

Hakatons notiks Ventspils Augstskolā, sāksies 9. jūnija 18:00. Sākotnēji visi pasākuma dalībnieki, kuriem ir savas biznesa idejas, prezentē tās pārējiem. Pēc tam katrs dalībnieks izvēlas, kuras idejas attīstīšanas komandā viņš vēlas strādāt turpmākās 48 stundas. Tās idejas, kuras atbalsta lielākais dalībnieku skaits, tiek attīstītas noteiktajā laikā un prezentētas žūrijai svētdienas, 11. jūnija vakarā. 

Vairāk informācijas:
Startup Slalom mājas lapa: http://startupslalom.lv/
Startup Slalom Facebook lapa: https://www.facebook.com/StartupSlalom/
Startup Slalom Ventspils IT Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1839868129595130/
Startin.LV mājaslapa: http://startin.lv/
Startin.LV Facebook lapa: https://www.facebook.com/Startin.LV/
Kontakti: alona@startin.lv

Startup Slalom visual a