30/01/2018

RTU Studentu parlamenta Gada balvas atskats

Ir noslēgusies RTU Studentu parlamenta Gada balvas pasniegšanas ceremonija, kuras laikā atskatījāmies uz visu gada laikā paveikto, kā arī apbalvojām labākos no labākajiem un pateicām paldies sabiedrotajiem, labdariem, mācībspēkam un ikvienam, kurš palīdzējis kļūt RTU studentu dzīvei košākai un labākai.

Par «Gada pašpārvaldi» tika atzīta Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes Studentu pašpārvalde, bet par Gada studenti – Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studente Nora Kezika.

RTU SP 2017. gada balvu laureāti:

«Gada projekts» – seminārs «Solis»;
«Gada fakultātes studentu pašpārvaldes projekts» – «Vafeļu inženieris 7»;
«Gada studentu draugs RTU administrācijā» – finanšu prorektors Ingars Eriņš;
«Gada plakāts» – Katrīna Vilgerte «Mehu ekspedīcija»;
«Gada ideja» – jaunā atzīmju sistēma;
«Gada studentu parlamenta aktīvists» – Matīss Zemturis;
«Gada valdes loceklis» – Nora Kezika;
«Gada vecbiedrs» – Raivo Kalderauskis;
«Gada studentu interešu pārstāvis» – Dāvis Freidenfelds;
«Gada labdaris» – «UPB»;
«Gada sabiedrotais» –«Accenture»;
«Gada domubiedru grupa» – interešu klubs «Tehniskie amatieri»;
«Gada students» – Nora Kezika;
«Gada pašpārvalde» – Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes studentu pašpārvalde.

Pasākuma laikā tika godināti arī aptaujas laikā noskaidrotie fakultāšu mācībspēki nominācijās «Gada aktīvākais mācībspēks» un «Gada mācībspēks». Par gada mācībspēkiem atzīti – Arhitektūras fakultātē (AF) Marts Švēde, Būvniecības inženierzinātņu fakultātē (BIF) – Kārlis Kostjukovs, Datorzinātņu un informācijas tehnoloģijas fakultātē (DITF) – Jānis Grundspeņķis, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē (EEF) – Andrejs Podgornovs, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (ETF) – Jurģis Poriņš, E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte (ETHZF) – Ņina Karagodina, Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF) – Leonards Budņiks, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (MĻĶF) – Valdis Kokars, bet Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē (MTAF) – Aleksejs Kataševs.

Nominācijā «Gada mācībspēks» apbalvojumus saņēma: Renāte Čaupale no AF, Kārlis Kostjukovs no BIF, Aleksandrs Kovancovs no DITF, Gatis Bažbauers no EEF, Tatjana Solovjova no ETF, Inese Kočote no ETHZF, Aldis Čevers no IEVF, Svetlana Čornaja no MĻĶF un Jānis Auziņš no MTAF.
Nominācijā „Gada projekts” uzvarēja seminārs “Solis”. Par labāko nominācijā „Gada FSP projekts” kļuva projekts “Vafeļu inženieris 7”. Nominācijā „Gada studentu draugs RTU administrācijā” tika apbalvots RTU finanšu prorektors Ingars Eriņš. Kā „Gada plakāts” tika izvēlēts projekta “Mehu ekspedīcija 2017” plakāts, autore Katrīna Vilgerte. Nominācijā  „Gada ideja” triumfēja RTU Senātā apstiprinātā jaunā atzīmju sistēma. 2017. gada „Gada studentu parlamenta aktīvists” titulu ieguva DITF students Matīss Zemturis. „Gada valdes loceklis” ir RTU SP viceprezidente Nora Kezika. Nominācijas „Gada vecbiedrs” laureāts Raivo Kalderauskis. Par nominācijas „Gada studentu interešu pārstāvis” uzvarētāju kļuva RTU SP Studiju nodaļas vadītājs Dāvis Freidenfelds. Titulu „Gada labdaris” ieguva uzņēmums “UPB”. „Gada sabiedrotais” ir kļuvis Accenture. Noskaidrojām, ka nominācijā „Gada domubiedru grupa” triumfēja interešu klubs “Tehniskie amatieri”.
Pasākuma foto atskats pieejams ŠEIT