27/04/2017

Aicinām jauniešus pieteikties maratona brīvprātīgo pulkam!

Baltijas lielākais sporta pasākums – Lattelecom Rīgas maratons jau trešo gadu maija vidū norisināsies visas nedēļas nogales garumā, pulcējot vairāk kā 30’000 skrējēju. Paplašinoties pasākumam, paplašinās arī nepieciešamais brīvprātīgo palīgu skaits.

Aicinām Tevi pieteikties maratona brīvprātīgo pulkam!
Kas tev par to būs?

Jāsāk ar to, ka iepazīsies ar vismaz 10 jauniem cilvēkiem, ar vienu no kuriem draudzēsies vēl ilgi. Iegūsi karmas punktus un gandarījuma pilnu dienu. Mēs tevi pacienāsim ar pusdienām vai vakariņām, atkarībā no darba laika. Iesaistoties plašajā pasākumu programmā Tev būs iespēja gūt pieredzi un ieskatu dažādos pasākumu organizēšanas procesos gan pirms pasākuma, gan maratona nedēļas nogalē. Ir vesela jūra ar labumiem, visus nesauksim, lai Tev saglabātu intrigu : )

Iepriekšējā pieredze palīgu lomā nav obligāta, tomēr minimālais vecums, no kura iespējams iesaistīties, ir 16 gadi. Nāc viens, ar draugu, brāli, māsu, sporta skolotāju, klases audzinātāju vai mammu un tēti.

Ko saki par šo piedāvājumu, vai vēlies pieteikties par palīgu? Ja tā ir, aizpildi pieteikuma anketu, izvēloties sev interesējošākās pozīcijas mūsu mājas lapas sadaļā PALĪGI – www.lattelecomrigamarathon.lv/lv/paligi/

Varbūt tevi māc šaubas, nevar saprast it kā varētu, bet tas un šitas nāk prātā. Raksti mums kas tevi attur, kāpēc, lai Tu nenāktu mums palīdzēt uz maratons.paligs@necom.lv !