29/05/2017

Vasaras skola “Biogāzes enerģētiskie aspekti”

Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts aicina visus studētgribētājus uz vasaras skolas studiju kursu “Biogāzes enerģētiskie aspekti”, kas novērtēts 2 kredītpunktu apjomā. Studiju kurss norisināsies no 2017. gada 28. augustam līdz 31. augustam RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē Āzenes ielā 12/1-607, Rīgā.

Vasaras skolas moto ir “Biogāzei ir nākotne!”. Vasaras skolas ietvaros nedaudz tiks ieskicēti biogāzes veidošanās procesi un to realizācijas tehnoloģijas, neliela analīze par uzkrāto biogāzes staciju darbināšanas pieredzi Latvijā un stāstījums par inovācijām, kas pavisam drīz kļūs par parastu ikdienu. Studiju kursa saturā iekļautas lekcijas, praktiskie darbi, lomu spēle un modernas biogāzes stacijas apmeklējums. 

Lekcijās dalību var ņemt jebkurš interesents, kurš vēlas pavērst daudz plašāk savu skatupunktu uz biogāzes attīstības iespējām: studenti, pašvaldību un valsts iestāžu pārstāvji, biogāzes staciju īpašnieki un apsaimniekotāji, jaunu tehnoloģiju izstrādātāji un ražotāji un vienkārši visi zinātkārie.

Kursos ir iespējams pieteikties atzīmējoties šeit, norādot savu vārdu, uzvārdu un nepieciešamo kontaktinformāciju. Pieteikums tiek veikts RTU Tālākizglītības studiju departamentā, lai pēc studiju kursa sekmīgas pabeigšanas saņemtu RTU tālākizglītības sertifikātu.

Studiju kursa lekciju grafiks ir pieejams šeit. Telpa un lekciju izkārtojums, bet ne laiks, var mainīties. Lūgums sekot izmaiņām.

Papildus informācija, rakstot uz e-pastu antra.kalnbalkite@rtu.lv.

Vasaras skola tiek rīkota Valsts pētījuma programmas LATENERGI un Apvārsnis 2020 projekta “Biogas Action” ietvaros.