06/09/2017

Piesakies BALTECH īstermiņa mobilitātes stipendijai līdz 15. septembrim!

BALTECH īstermiņa mobilitātes stipendija sniedz iespējas dabūt līdzfinansējumu studijām, praksei, zinātniskās pētniecības projektiem, konferenču un semināru apmeklējumiem BALTECH tīkla universitātēs.

BALTECH stipendija var segt ceļa izdevumus, naktsmītņu un citus izdevumus (piemēram, konferenču dalības maksu) projektiem, kas ilgst no 1 līdz 14 dienām. Dienas naudas apjoms Baltijas valstīs- 29 EUR/dienā, Zviedrijā- 40 EUR/dienā.

Piesakoties stipendijai līdz 2017. gada 15. septembrim (ieskaitot), pieejamais mobilitātes termiņš ir sākot no 2017. gada oktobra.

Pieteikuma veidlapa jāaizpilda šeit: http://bit.ly/2ljRBHI

Baltijas jūras reģiona tehnisko universitāšu konsorcijs BALTECH apvieno septiņas Baltijas valstu- Zviedrijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas- universitātes, piedāvājot attīstības iespējas studentiem, pētniekiem, akadēmiskajam personālam un citiem interesentiem. BALTECH universitāšu sarakstā ir Rīgas Tehniskā universitāte, Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Viļņas Gedimina Tehniskā universitāte, Tallinas Tehnoloģiju universitāte kā arī 2 universitātes Zviedrijā: Linšēpingas Universitāte un KTH Karaliskais Tehnoloģiju institūts.

Vairāk informācijas: http://www.baltech.info/en/scholarships/

Ja rodas jautājumi, lūdzam sazināties ar BALTECH: info@baltech.info