04/05/2017

Piesakies vasaras prakšu konkursam “Pierādi sevi vasarā”!

Nodibinājums “RTU Attīstības fonds”, kas visu gadu organizē dažādus stipendiju konkursus, izsludina vasaras prakšu konkursu “Pierādi sevi vasarā” ar 20 dažādām apmaksātām prakses vietām.

Konkursa ietvaros visu Latvijas augstskolu studentiem un profesionālo vidusskolu audzēkņiem ir iespēja iegūt prakses vietu, kā arī ikmēneša stipendiju 300 EUR apmērā uz diviem vasaras mēnešiem. Prakses vietas piedāvā dažādu nozaru pārstāvētie uzņēmumi: SIA «Selva Būve», SIA “Rīgas ūdens”, SIA “Kvist”, SIA “Out Loud”, SIA “PrimeraAir Nordic”, SIA “Autobrava”, SIA “Baltijas sporta auto” un UAB Inter Krasta Latvijas filiāle.

Prakses vietām un ikmēneša stipendijai 300 EUR apmērā no 24. aprīļa  līdz 14. maijam aicināti pieteikties Latvijas augstskolu studenti un profesionālo vidusskolu audzēkņi, kuru studiju specialitāte atbilst piedāvāto prakses vietu aprakstiem.

Plašāka informācija par konkursu un pieteikšanos pieejama RTU Attīstības fonda mājas lapā www.fonds.rtu.lv<http://www.fonds.rtu.lv> sadaļā «Aktuālie konkursi».