Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte

RTU APF SP


/darbības programma/

Sveiks, topošais arhitekt, priecāsimies par tavu balsi Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas studentu pašpārvaldei. Šī gada laikā esam realizējuši vairākus starptautiskus projektus, Baltijas arhitektūras skolu konkursu, radošo ideju meistarklasi Geniator XL, iesākuši aktīvu sadarbību ar Latvijas arhitektu savienību, devušies laivu braucienos, plānojuši attīstības scenārijus vairākās Latvijas pašvaldībās un konstruējuši platformas koku galotnēs. Arī šogad kopīgi turpināsim darbu pie studiju kvalitātes uzlabošanas, vasaras skolām, plenēriem, semināriem, sarunu vakariem, pārgājieniem, laivu braucieniem un starptautiskām apmaiņas programmām.

 

Visi mūsu aktuālie pasākumi un ziņas pieejamas APF SP facebook lapā.  Aicinām ņemt dalību arī mūsu un sadarbības platformās Atelpa, Ģeniators, Pilons, Movement SpontaneousTreeHouse place  BAUA. Atskatu uz notikušajiem pasākumiem vienmēr vari vērot mūsu flickr profilā un sekot līdzi RTU APF SP nākotnes plāniem un progresam mūsu trello vietnē.

 

Gaidīsim tevi mūsu tuvākajās aktivitātēs: APF ballītē  25.11 un Kaligrāfijas kursos 7.dec. kā arī, ja vēl neesi pierakstījies mūsu aktīvistu sarakstā, to vari izdarīt šeit.

 

apf-sp-16-election-final