22/11/2016

Ziemassvētku balle

Jau šī gada 15. decembrī Rīgas Latviešu biedrības namā, Merķeļa ielā 13, norisināsies Rīgas Tehniksās universitātes Lielā Ziemassvētku balle!

Ikviens RTU students aicināts pievienties jau no plkst. 21:30, kad tiks vērtas balles durvis, taču jau no plkst. 23:00 par balles atmosfēru rūpēsies “Kraujas band”, kas visa vakara garumā mūs priecēs ar savu muzikālo priekšnesumu un rūpēsies par balles atmosfēru. Grupas starplaikos par mūziku rūpēsies DJ Lauris Zemītis

Visas balles garumā tiks nodrošinātas aktivitātes un varēs iegūt vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem.

Pulēsim kurpes, gludināsim kreklus un kleitas, un meklēsim vislabāko un viselegantāko tērpu tieši šim gaidītākajam semestra notikumam.

Vakara “Dress code” – Formal

(dāmas kleitās un kungi uzvalkos).

Balles ieejas kartes pieejamas RTU Studentu parlamenta birojā, Āzenes ielā 8 sākot ar 21.novembri.

Ieejas karšu cenas:
RTU studentam 7 €;
Citas augstskolas studentam 10 €;
Pāra ieejas karte (Vienam no pāra jabūt RTU studentam) 12 €;

Rīgas Tehniskās universitātes Ziemassvētku balli organizē: RTU Studentu pašpārvalde, Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes Studentu pašpārvalde, Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes Studentu pašpārvalde, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Studentu pašpārvalde, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes Studentu pašpārvalde, Inženierekonomikas un vadības fakultātes Studentu pašpārvalde, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Studentu pašpārvalde, Mašīnzinību, Transporta un Aeronautikas fakultātes Studentu pašpārvalde un E-studiju Tehnoloģiju un Humanitāro Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde.