01/03/2017

Studentu Zinātniski tehniskā konference

Konferences programma

Studentu Zinātniski tehniskā konference /SZTK/ – pasākums, kura laikā studentiem ir iespēja prezentēt savu zinātnisko darbību plašākam cilvēku lokam, iespēja iegūt savu pirmo publikāciju, iesniedzot savu darbu pēc konferences kādā no RTU žurnāliem.

 

Šogad ir pirmais gads, kopš konference ir ieguvusi vienotu stilu un seju, jaunu konceptu, kā arī koference ir augusi izmēros un viss notiek vēl grandiozāk kā jebkad agrāk.

 

Pieteikties konferencei var jebkurš students, kurš veic zinātnisko darbību.
Pieteikties var pie sava sekcijas vadītāja. Savu tēzi ir nepieciešams ievietot ORTUS vidē un iesūtīt darba vadītājam – paraugs.

 

Līdz 20. aprīlim studentiem ir jāievieto savas tēzes ORTUS vidē.Pieteikties var līdz 24.martam.
Konference notiek 28.aprīlī. Konference noslēdzas ar plenārsēdi – 10. maijā.

 

Siltumenerģētika un siltumtehnikaOtto Krickisotto.krickis@gmail.com

Fakultāte Sekcijas nosaukums Atbildīgais Telefons, e-pasts
APF Arhitektūra un pilsētplānošana Sandra Treija sandra.treija@rtu.lv
MLĶF Organisko savienojumu ķīmija un tehnoloģija Inese Mieriņa Inese.Mierina@rtu.lv
Dizaina tehnoloģijas Uģis Briedis ugis.briedis@rtu.lv
Materiālzinātnes un polimēru materiālu tehnoloģija Jānis Kajaks kajaks@ktf.rtu.lv
Silikātu un augsttemperatūras materiālu tehnoloģija Inna Juhņeviča inna.juhnevica@rtu.lv 
Vispārīgās ķīmijas tehnoloģija, biomateriālu ķīmija un tehnoloģija Lāsma Mālniece lasma.malniece@rtu.lv 
 
IEVF Tautsaimniecības attīstības problēmas Kristīne Fodotava kristine.fedotova@gmail.com
Pilsētvide un reģionālā attīstība
Būvuzņēmējdarbības ekonomika
Nekustamā īpašuma ekonomika
Nekustamā īpašuma pārvaldība
Muita un nodokļi Māris Jurušs Maris.Juruss@rtu.lv
 Starptautisko ekonomisko sakaru vadīšana un administrēšana  Velga Ozoliņa

Velga.Ozolina@rtu.lv

 Loģistika un transporta ekonomika  Velga Ozoliņa

Velga.Ozolina@rtu.lv

BIF Transportbūves Jānis Smirnovs janis.smirnovs@inzenierbuve.lv
Būvkonstrukcija Dmitrijs Serdjuks dmitrijs.serdjuks@rtu.lv
Būvražošana Mārtiņš Vilnītis Martins.Vilnitis@rtu.lv
Ģeomātika Didzis Dobelis Didzis.Dobelis@rtu.lv
Materiālu pretestība Olga Kononova Olga.Kononova@rtu.lv
Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas Aleksandrs Zajacs Aleksandrs.Zajacs@rtu.lv
EEF Mikrokontrolleru Programmēšanas tehnoloģijas Anatolijs Ļevčenkovs, anatolijs.levcenkovs@rtu.lv
Elektrotransporta sistēmu programmēšanas tehnoloģiju apakšsekcija Mihails Gorobecs. mihails.gorobecs@rtu.lv
Vides inženierzinātne un pārvaldība Jūlija Gušča julija.gusca@rtu.lv
Energosistēmu vadības sekcija Inga Zicmane zicmane@eef.rtu.lv
Elektriskās mašīnas un aparāti Svetlana Andrianova Svetlana.Andrianova@rtu.lv
 
MTAF Siltumenerģētika un siltumtehnika Otto Krickis otto.krickis@gmail.com
Ražošanas tehnoloģija J.Rudzītis mti@rtu.lv
Teorētiskā mehānika Jānis Vība Janis.Viba@rtu.lv
Materiālu pretestības Andrejs Krastņikovs Andrejs.Krasnikovs@rtu.lv
Industriālais dizains Anita Geriņa-Ancāne Anita.Gerina-Ancane@rtu.lv
ETF Telekomunikācijas Vjačeslavs Bobrovs Vjaceslavs.Bobrovs@rtu.lv
Transporta elektronika un telemātika Ansis Klūga Ansis.Kluga@rtu.lv
Elektronika Dmitrijs Pikuļins Dmitrijs.Pikulins@rtu.lv
 
DITF Vadības un informācijas tehnoloģijas Lauma Jokste lauma.jokste@rtu.lv
Lietišķās datorsistēmas Oksana Ņikiforova oksana.nikiforova@rtu.lv
Loģistikas un informācijas tehnoloģijas Andrejs Romānovs andrejs.romanovs.@rtu.lv
Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzu vērsties pie Andas Barkānes:
mob. tel.: +371 27896240