15/03/2017

STiKS 8

Vai tu biji plānojis 1.aprīlī piecelties un izjokot dažus draugus un ģimeni ar novecojušiem jokiem? Nedari tā! Gribi izstrādāt īstu joku? Labāk pasaki, ka dosies būvēt tiltus no spageti un ka tas nav nekāds joks – neviens tam neticēs, to mēs garantējam.

Baltijas spageti tiltu konstruēšanas sacensības STiKS 8 jau atkal ir gaisā! Arī šogad tās norisināsies Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē (Ķīpsalas ielā 6) un, bez nekādiem jokiem – tieši pirmajā aprīlī!

Tiltus no makaroniem iespējams būs būvēt ne tikai ierastajās kategorijās (lielie studentu tilti, konstruēšana iepriekš; mazie studentu tilti, konstruēšana uz vietas; mazie skolēnu tilti, konstruēšana uz vietas), bet klāt nākusi arī ceturtā – dizaina tiltu kategorija, kurā notiek konstruēšana uz vietas un kurā tilta dizainam jābūt atbilstošam sacensību dienā izsludinātajai tematikai (organizatori iesaka laicīgi sākt pievērsties pastafariānismam un sākt pielūgt Lidojošo makaronu monstru). Tilti jābūvē atbilstoši nolikumā ierakstītajiem noteikumiem.

Lai iepriekšējā gatavošanās nebūtu veltīga – neaizmirsti arī aizpildīt pieteikuma anketu-spied šeit , lai aizpildītu anketu (ar “going” pasākuma facebook.com eventā (eventa links), diemžēl, nebūs pietiekami (organizatori vēlas uzzināt, vai tici makaronu kokiem ar lapām no siera) . Tā kā komandu skaits (2-3 dalībnieki katrā) ir ierobežotā daudzumā – tad pasteidzieties, lai Jūsu izvēlēto kategoriju neaizņem kāds cits! Labākā komanda lielo studentu tiltu un mazo studentu tiltu kategorijā saņems ceļazīmi uz dalību pasaules čempionātā ASV (šis gan ir joks, jo pasaules čempionāts notiek Ungārijā).

Uz tikšanos 1.aprīlī, labākajās sacensībās kopš aprīļa! Gaidīsim!