13/11/2016

3D printing contest

Latvijas augstskolu studenti, jaunieši, kuri mācās 7.-12. klasē un visi citi interesenti ir aicināti piedalīties 3D Printēšanas konkursā “3D Printing Contest”.

Šis ir vēl nebijis projekts, ko rīko Rīgas Tehniskās Universitātes Studentu Parlaments sadarbībā ar lielāko 3D printeru ražotāju Latvijā “Mass Portal”. Būs iespēja izstrādāt savu ideju, trīsdimensionāli izprintēt to un cīnīties par labākā un inovatīvākā izgatavojuma titulu.

Pieteikšanās sāksies jau 14. novembrī un konkursa fināls ir sagaidāms 2017. gada 4. martā “Mass Portal” telpās Rīgā, Pulka ielā 3, kur arī tiks noskaidrots uzvarētājs. Ja Tu esi viens vai ar komandu, bet domājat, ka neesat tik kompetenti šādam izaicinājumam, tad bez uztraukuma – būs iespēja visu nepieciešamo uzzināt izglītojošā seminārā š. g. 16. decembrī, kad tiks stāstīts viss: kas, kā un kāpēc, kā pārnest savu ideju uz 3D modeli! 3D printēšanas darbus nodrošina savas sfēras profesionāļi no Mass Portal.

Darbus izvērtēs žūrija 2 vecuma grupās: 7.-12. klase un visi citi, kas ir vecumā ”pēc vidusskolas” , tādējādi būs iespēja izpausties ļoti daudzveidīgi, jo tavu domu un idejas lidojumu neierobežos. Varbūt tieši Tava komanda var iegūt 1. vietu!

Ja zini, ka Tev patīk izaicinājumi, tad šis konkurss ir domāts tieši Tev. Vairāk informācijas

Nolikums

Pieteikuma forma